Naszym celem jest tworzenie rozwiązań, które będą atrakcyjne
i skuteczne zarówno dla Ciebie jak i Twoich klientów
dodając tym samym wartości Twojej firmie.

Odwiedź nas w social media

CZYM SIĘ
ZAJMUJEMY

Jak myślisz, ile osób dziennie jest realnie zainteresowanych nabyciem usług lub produktów z Twojej branży? W czasach tak silnej konkurencji najlepsi klienci korzystają tylko z oferty firm widocznych i wyróżniających się spośród innych.

A teraz wyobraź sobie, że strona internetowa Twojej firmy jest estetyczna i przyjazna dla użytkownika. Potencjalni klienci nie mają problemu z odnalezieniem jej za pomocą wyszukiwarki. Ponadto chętnie korzystają z treści na niej zawartych i interesujących ich informacji. Uwagę odbiorców przykuwają nowoczesne rozwiązania, które w jeszcze lepszy sposób pozwalają Ci prezentować ofertę. Twoja strona WWW daje klientom obraz silnej, profesjonalnej, dynamicznej i nowoczesnej firmy.

Jesteśmy po to, by dać Ci realną przewagę nad konkurencją. Oferujemy najwyższej jakości usługi wdrażania rozwiązań internetowych dla biznesu. Wiemy jak ważny jest odpowiedni wizerunek w sieci, dlatego dajemy Tobie i Twojej firmie sprawdzone narzędzia, dzięki którym sam stworzysz silną markę i zachęcisz klientów do skorzystania ze swojej oferty.

Strony internetowe

Profesjonalnie zaprojektowana strona internetowa jest istotnym narzędziem marketingowym stanowiącym filar umożliwiający zaistnienie firmy w sieci. W dzisiejszym czasach serwis internetowy stanowi skuteczne narzędzie do komunikacji z klientami oraz umożliwia promocję i reklamę firmy nie tylko na rynku lokalnym ale również krajowym i zagranicznym.
Realizowane przez Nas projekty wyróżniają się indywidualną, nieszablonową grafiką oraz wykorzystaniem najnowszych rozwiązań programistycznych. Wiemy, że stworzenie strony www to nie tylko projekt graficzny lecz przede wszystkim analiza potrzeb Klienta, by pod względem funkcjonalnym i wizualnym strona była idealnie dopasowana do Jego wymagań.

Wszystkie realizowane przez Nas projekty zawierają autorski System Zarządzania Treścią strony. Niezależnie od wielkości i zaawansowania projektu system ten pozwala na intuicyjną i szybką zmianę treści, zdjęć oraz załączników. Elastyczność naszego Systemu Zarządzania Treścią pozwala na jego przyszłą rozbudowę, a także dodawanie do strony www nowych funkcjonalności i modułów.

Sklepy internetowe

Oferujemy kompleksowe rozwiązania umożliwiające wdrożenie indywidualnie dopasowanej do potrzeb Klienta platformy sprzedażowej. W ramach realizacji sklepu internetowego otrzymują Państwo bogaty zestaw funkcjonalności, które zapewniają możliwość samodzielnego prowadzenia sklepu internetowego oraz dokonywania zakupów przez jego użytkowników.

Autorski System Zarządzania Sklepem Internetowym idealnie nadaje się do obsługi zarówno małego sklepu , jak i dużej hurtownii. System wyposażony jest we wszystkie funkcjonalności niezbędne przy prowadzeniu sprzedaży on-line m.in: dodawanie produktów i kategorii, edycja zdjęć produktów, zarządzanie promocjami, wyprzedażami i rabatami, obsługa płatności elektronicznych, tworzenie faktur i raportów oraz wiele innych funkcji ułatwiających codzienną pracę.

Aplikacje dedykowane

Specjalizujemy się w projektowaniu i wdrażaniu tworzonych na zamówienie aplikacji internetowych.
Zdajemy sobie sprawę z odmienności potrzeb Naszych Klientów, dlatego najważniejszym punktem w procesie projektowania przez Nas aplikacji dedykowanych, jest określenie wspólnie z Klientem oczekiwanych funkcjonalności projektowanego systemu, tak aby tworzone rozwiązanie było 'szytę na miarę'.

Identyfikacja wizualna

Identyfikacja wizualna jest podstawowym elementem budowy świadomości i rozpoznawalności marki. Opracowanie spójnej identyfikacji wizualnej pozwala sprawnie budować wizerunek firmy, który wyróżni ją na tle konkurencji oraz wzmocni jej pozycję rynkową.

W ramach opracowania identyfikacji wizualnej Twojej firmy oferujemy:
- projekt logo, jego warianty i zasady prawidłowego stosowania
- kolorystykę i typografię firmową
- wzory druków firmowych (wizytówki, papier firmowy, teczka, koperty, segregator)
- wygląd strony internetowej
- wzory materiałów reklamowych (długopisy, kubki, smycze)
- wzory materiałów prezentacyjnych (broszury, plakaty, ulotki, tablice informacyjne, szyldy reklamowe)
- wzory oznakowania zewnętrznego i wewnątrznego siedziby firmy
- wzory oznakowania środków transportu (samochody ciężarowe, osobowe)
- wzory ubioru pracowników

Audyt

Jeżeli nie jesteś zadowolony z wyglądu i działania Twojego serwisu www lub sklepu internetowego. Zastanawiasz się dlaczego sklep internetowy nie osiąga zamierzonych wyników sprzedaży. To odpowiedni moment na wykonanie audytu.

Przeprowadzamy eksperckie audyty użyteczności, które wykrywają istotne problemy w interfejsie użytkownika oraz proponujemy sposoby ich rozwiązania. Przed rozpoczęciem audytu ustalamy szeroki kontekst funkcjonowania strony, zawierający zarówno strategiczne cele klienta, specyfikę grupy docelowej, jak również otoczenie biznesowe i konkurencję. Wykorzystując min. metodę symulacji zachowań użytkowników, sprawdzamy czy korzystanie ze strony może sprawiać problemy. Badamy łatwość realizacji głównych zadań serwisu.

Hosting

Masz problemy z funkcjonowaniem Twojego e-biznesu? Klienci narzekają na wydłużony proces ładowania się strony? Nie wiesz, dlaczego rezygnują nagle z zakupów? Obawiasz się wzmożonego ruchu ze względu na awaryjność swojego hostingu? Wydajny hosting jest niezbędny do tego, by Twój e-biznes mógł się systematycznie rozwijać, a Ty zwiększać swoje przychody. Zaufaj naszej ofercie.

Bezpieczeństwo przechowywania danych firmowych i osobowych jest kwestią niezmiernie istotną. Wysoki poziom zabezpieczenia serwisu www i sklepu internetowego jest dla naszej agencji priorytetem.

Social media

Media społecznościowe pełnią w codziennym życiu coraz ważniejszą rolę. Zdajemy sobie z tego sprawę i właśnie dlatego świadczymy kompleksowe usługi z zakresu social media.

W ramach Naszej oferty zapewniamy: - budowę strategii promocji marki/produktu w oparciu o social media (online i mobile) - selekcję portali społecznościowych dostosowanych do wymogów klienta/produktu - całościową produkcję oraz obsługę poprodukcyjną profili na portalach social media: Facebook, YouTube, NK, G+, Twitter, Wykop, Linkedin, Pinterest, Fotka, itp. - reklamę w ramach aplikacji social media (kampanie, aktywności PR, marketing szeptany) - angażowanie użytkowników (interakcja w ramach aplikacji/fanpage itp.)

Szablony aukcyjne

Wygląd oferowanego przedmiotu na platformie Allegro lub eBay stanowi jeden z najważniejszych czynników wpływających na jego sprzedaż (oczywiście pomijając cenę i Twoje pozytywne komentarze).
Jeśli sprzedaż Twoich produktów odbywa się za pośrednictwem internetu, potrzebujesz dotrzeć do jak największej ilości klientów. To bardzo ważne, ale kiedy już do nich dotrzesz, musisz w jakiś sposób zainteresować ich swoją ofertą oraz udowodnić profesjonalizm swojej firmy. W realizacji tych celów pomogą Ci profesjonalnie zaprojektowane szablony aukcyjne.
Indywidualnie zaprojektowane szablony aukcyjne świadczą o profesjonalnym podejściu sprzedawcy do klienta, poświadczają jego wiarygodność i zaangażowanie w sprzedaż. Odpowiednio zaprojektowany szablon aukcyjny identyfikuje Twoją firmę i umożliwia jej promocję na platformach sprzedażowych (spełniając indywidualnie postawione wymagania).